Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Portugalský vodní pes - Z TRAJLERU

O NÁS

 Portugalský vodní pes chovatelská stanice - Portuguese Water Dog  Kennel- Cao de aqua Portugués - Portugalski pies wodny hodowla

Vítáme Vás na našich stránkách

které vznikly proto, abyste se dozvěděli více o plemeni Portugalský vodní pes a také o naší rodinné chovatelské stanici Z TRAJLERU ( od r. 1990 ).

     Štěňátka od nás jsou vždy výborně socializovaná, zvyklá na běžný ruch domácnosti i zahrady, na děti, psy, kočky i jiná domácí zvířata. Jsou pro nás radostí a starají se o ně a věnují se jim všichni členové rodiny včetně dětí (děti  samozřejmě pod dohledem).
    Naším cílem je, aby štěňátka od nás byla nejen úspěšná na výstavách, ale hlavně aby z nich vyrostli zdraví psi, kteří budou svým pánečkům výbornými  společníky a budou jim přinášet jen radost.

      Novým majitelům vybíráme to nejlepší štěňátko pro ně, podle jejich nároků a požadavků a jsme velmi rádi, když s námi noví majitelé zůstávají nadále v kontaktu.

                          Samozřejmostí je chovatelský servis kdykoliv.

                                                     
NĚCO O MĚ A PSECH...
A JAK JSEM "OBJEVILA PORTÍKA"

   Od útlého věku jsem toužila po pejskovi a přemlouvala neustále rodiče, aby mi nějakého pořídili. Nakonec v r.1980 povolili a přinesla jsem si domů černé štěňátko, které jsme pojmenovali ARGO     ( foto ve fotogalerii).
   Byl to velmi  inteligentní a krásný pes, se kterým jsem zažila spoustu legrace a který mě v mém  období dospívání vždy "chápal". Když nás ve věku 8-mi let opustil, jela jsem si pro svého prvního psa s PP- dobrmanku Britu, se kterou jsem trávila spoustu času na cvičáku a na výstavách. Složila několik zkoušek z výkonu a na výstavách byla velmi úspěšná.

  V roce 1990 jsem založila chovatelskou stanici Z TRAJLERU CZ, která byla                       v r.1995 povinně přeregistrována na:  Z TRAJLERU FCI.         
  Od té doby jsme měli více psů a úspěšných odchovů. Postupně naši pejsci u nás zestárli a opustili nás.
   Jednoho dne jsem náhodně uviděla" živou kopii " svého prvního psa Arga. Byl to pes plemene  Portugalský vodní pes.... Do té doby jsem netušila, že se u nás v ČR vyskytují.
A byla jsem rozhodnuta!
   Později jsem zjistila, že nejen svou krásou a atraktivním vzhledem, ale i povahou je toto plemeno tak skvělé, jako byl můj první pes - že je to výborný, velmi inteligentní rodinný pes a opravdový "parťák"
. Neznám plemeno, které by tak MOC a bez výhrad milovalo děti každého věku !!!

                                                                 

                                                                     

  Děkuji své rodině za jejich podporu a velkou toleranci, bez níž bych se nemohla věnovat svému tak nádhernému životnímu koníčku.

 

 

 

(  Každá fotografie na této stránce se zvětší, když na ni kliknete )

 

TOPlist